Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині зважуватимуть вантажівки щоб зберегти дороги
03 вересня 2015, 18:25 Друк

З метою збереження автомобільних доріг області на території області розпочав роботу пересувний пункт габаритно-вагового контролю. 

Як показали обстеження вулично-шляхової мережі, проведені співробітниками Державтоінспекції, стан вулиць та доріг області останнім часом значно погіршився та перебуває у вкрай незадовільному стані, що викликає справедливі нарікання з боку учасників дорожнього руху. 

З метою збереження автомобільних доріг області, на виконання постанови Кабінету Міністрів України та розпорядження Черкаської ОДА на території області розпочав роботу пересувний пункт габаритно-вагового контролю.

Укртрансінспекцією визначено місце проведення габаритно-вагового контролю та погоджено графік щоденної роботи пункту ГВК з Державтоінспекцією, Службою автомобільних доріг області та ДП Черкаський облавтодор. Пересувний пункт ГВК працює щоденно на 104 кілометрі автодороги Н-08 "Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя" лише у світлий час доби. 

Посадові особи Укртрансінспекції під час здійснення габаритно-вагового контролю:

– здійснюють зупинку транспортного засобу для здійснення габаритно-вагового контролю у форменому одязі за допомогою сигнального диска (жезла) з дотриманням Правил дорожнього руху;

– видають довідку про результати здійснення габаритно-вагового контролю;

– складають акт про перевищення транспортним засобом нормативних габаритних або вагових параметрів та визначають суму плати за проїзд;

– у разі невиконання водієм транспортного засобу вимог посадових осіб Укртрансінспекції щодо зупинки транспортного засобу для проведення габаритно-вагового контролю повідомляють про це працівників відповідних підрозділів МВС;

– у разі відмови водія транспортного засобу від проходження габаритно-вагового контролю складають акт про відмову водія від проходження габаритно-вагового контролю.

Працівники Державтоінспекції під час здійснення габаритно-вагового контролю здійснюють зупинку лише тих транспортних засобів, які не зупинилися на вимогу посадових осіб Укртрансінспекції. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині зважуватимуть вантажівки щоб зберегти дороги