Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Полковника звинувачують в крадіжці армійського пального
04 вересня 2015, 10:52 Друк

Погорів на октані один з військових в Черкаській області. Керівництво викрило командира черкаської ВСП у привласненні армійського палива – 200 літрів бензину. 

Восьма ранку, будівляю суду в райцентрі Чигирин. Саме тут повинні судити полковника Ковальчука. Але з будівлі зі стосом документів виходить військовий офіцер.

Руслан – юрист центрального управління військової служби правопорядку. Приїхав на судове слухання у справі командира черкаської ВСП. Керівництво викрило його у привласненні армійського палива – 200 літрів бензину.

"Протокол, що стосується адміністративного правопорушення, ним підписаний. Є докази, є відповідні матеріали, які направлено на розгляд до суду", – говорить Руслан Коваленко, юрист центрального управління військової служби правопорядку.

Ось тільки про те, що сам суд перенесли в інше місце – юристу ніхто не повідомив.

"Від Ковальчука надійшло про направлення матеріалу про адміністративне правопорушення за підсудністю в Соснівський районний суд", – говорить Наталя Барановська, прес-секретар Чигиринського районного суду.

За протоколом, який склали на Ковальчука, він розрахувався паливом з волонтерами. За будівництво пересувної лазні для частини. Її робили на пилорамі. Власник від спілкування на камеру відмовився. Але в особистій розмові запевнив: ні грошей, ні бензину з військових не брали – все робили безкоштовно.

А ось один із підлеглих полковника Ковальчука говорить інше. В цілях безпеки – боєць попросив не показувати його обличчя.

"Було віддано наказ відвезти бензин в село Медведівка для використання його для своїх особистих цілей. Наскільки я знаю, то, начебто, отримав собі дошки, які він вивіз для своїх цілей.

Поки військовий юрист з'ясовував у Чигирині, чому його не попередили про перенесення засідання, полковника Ковальчука успішно судили... в Черкасах.

"Справа вчора розглядалася в 10:00. Результат я не можу сказати, тому що суддя в нарадчій по іншій справі, справи у мене немає", – говорить помічник судді.

З самим полковником Ковальчуком поспілкуватися не вдалося. У військовій частині, де він служить, нам цілий день твердили про його надзвичайну зайнятість.

Сьогодні військовий юрист зможе ознайомитися з рішенням черкаського суду. Якщо Феміда визнала Ковальчука винним, командир відбудеться 10 добами гауптвахти. Якщо ні – центральне управління ВСП подасть апеляцію.

Джерело: Новини Черкас 24.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Полковника звинувачують в крадіжці армійського пального