Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Порошенко відзначив легендарного полковника з Черкащини
04 вересня 2015, 17:03 Друк

Президент України нагородив народного депутата, полковника Повітряних Сил ЗСУ у запасі Юлія Мамчура почесною відзнакою «Іменна вогнепальна зброя».

Під час вручення нагороди, Глава держави наголосив на тому, що це рішення не було випадковим: –- 

– Вся країна пам’ятає ваш безпрецедентний похід під українським стягом і з українським Гімном, спокійно дивлячись в очі ворогу, коли ви захистили честь українських військових в Криму, увійде в підручники історії, - сказав Петро Порошенко.

– Фактор українських патріотів, українських героїв, в тому числі й таких як ви - той переможний фактор, який відіграв надзвичайно важливу роль на першому етапі війни, - наголосив Президент

Також Петро Порошенко подякував Юлію Мамчуру за його активну законотворчу діяльність щодо підвищення боєздатності української армії та постійну взаємодію з військами як на полігонах, так й в зоні АТО та наголосив, що наша країна потребує справжніх патріотів на всіх ланках державного управління.

Полковник Мамчур подякував за високу нагороду та запевнив, що він й надалі робитиме усе від нього залежне для зміцнення обороноздатності нашої держави. 

– За півтора роки Українська армія народилася знову. Зараз вона боєздатна, більше 90% техніки відновлено. Ми продовжуємо модернізацію і віримо, що нам вдасться створити найкращу армію, -сказав Юлій Мамчур

Довідка: Військовий льотчик 1-го класу полковник Юлій Мамчур був командиром Севастопольської бригади тактичної авіації Повітряного командування «Південь».

Під час окупації російськими військами АР Крим відзначився особливою стійкістю і мужністю, залишившись вірним українській присязі. 4 березня 2014 року українські військові без зброї, під Державним прапором України та бойовим стягом частини, співаючи гімн України рушили в бік озброєних вояків, що блокували прохід до військової частини, при цьому «невідомі формування» стріляли біля ніг українських льотчиків та у повітря. Ці кадри побачив увесь світ. Під час штурму військової частини полковника Юлія Мамчура було викрадено російськими окупантами. Військового більше трьох діб утримували в одиночній камері, здійснювали психологічний тиск, намагаючись переконати перейти на сторону російської армії. Український льотчик не зрадив присязі.

Про це інформує інтернет-представництво Президента України.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Сашко 04.09.2015 21:48
За що? За те, що здав Росії аеропорт "Бельбек"!?
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Порошенко відзначив легендарного полковника з Черкащини