Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Кращі підприємці Чигиринщини отримали особисте привітання з профсвятом
04 вересня 2015, 17:03 Друк

У першу неділю вересня відзначається День підприємця. 4 вересня голова Чигиринського райдержадміністрації Володимир Клименко особисто привітав кращих суб’єктів підприємницької діяльності, яким вручив Почесні грамоти з нагоди їх професійного свята.

Говорячи слова вдячності підприємцям за співпрацю з районною владою і за їх постійну благодійну діяльність, районний очільник наголосив, що в умовах економічної кризи та війни підприємці не залишились осторонь проблем і всіляко допомагають військовим, які захищають цілісність і незалежність нашої держави на сході України. А також зауважив, що розвиток і підтримка бізнесу завжди є першочерговим завданням влади, адже саме це є запорукою економічного зростання району і країни в цілому.

- Підприємницька діяльність є шанованою, але разом з тим ризикованою, враховуючи нелегкі умови сьогодення. Тільки сильні, енергійні, цілеспрямовані люди здатні розвивати свій власний бізнес та допомагати іншим у вирішенні життєвих проблем. Нині, як ніколи, ми маємо розуміти, що плідна співпраця - запорука успіху, і тільки спільними зусиллями можна здолати всілякі труднощі та перешкоди, - сказав Володимир Андрійович.

Почесною грамотою райдержадміністрації за активну громадську діяльність, високий професіоналізм, особистий внесок в соціально-економічний розвиток Чигиринського району та з нагоди професійного свята Дня підприємця нагороджено:

Буханця Степана Івановича, приватного підприємця м.Чигирин;

Нагаєва Олександра Олександровича, приватного підприємця с.Медведівка;

Якушевича Віталія Петровича, приватного підприємця с.Головківка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Кращі підприємці Чигиринщини отримали особисте привітання з профсвятом