Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Більше 50% виборців хочуть голосувати за нові місцеві проекти
07 вересня 2015, 12:28 Друк

Представники нових непарламентських політичних сил мають суттєві шанси на перемогу на майбутніх місцевих виборах

Про це заявив Володимир Фесенко, директор Центру прикладних політичних досліджень "Пента" під час прес-конференції "Політична карта України перед місцевими виборами".

За його словами, згідно з соціологічним дослідженням Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), проведеного наприкінці червня - на початку липня, представників парламентських політичних сил готові підтримати менше 45% виборців.

"Відповідно, потенційна ніша для нових непарламентських політичних сил - понад 50% виборців. Їхні представники мають суттєві шанси на перемогу на майбутніх місцевих виборах. Звичайно, цим шансом потрібно ще скористатися, але передумови для цього існують", - зазначив Володимир Фесенко.

На думку Фесенка, на майбутніх місцевих виборах довіру виборців здобудуть ті партії, які матимуть в своїх лавах авторитетних місцевих лідерів.

 "Місцеві вибори завжди вирізняються тим, що на них достатньо результативні ті політичні сили, які спираються на місцевих лідерів, на лідерів громадської думки, на місцевих керівників, тих, кого люди знають у себе в регіоні і кому вони довіряють", - наголосив Фесенко.

"Впевнений, у місцевих виборах братимуть участь представники й інших нових політичних сил, що об'єднуватимуть місцевих лідерів. Саме поміж них слід очікувати на переможців майбутніх виборів", - наголосив Володимир Фесенко.

Нагадаємо, що 25 жовтня 2015 році в Україні відбудуться вибори до місцевих рад.

Джерело: depo.ua.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Більше 50% виборців хочуть голосувати за нові місцеві проекти