Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащанка-криміналіст місяць працювала у зоні АТО
07 вересня 2015, 18:36 Друк

4 вересня ввечері до Черкас повернувся зведений загін міліціонерів, бійці якого несли службу в Донецькій області на самій лнії фронту, де окрім забезпечення охорони громадського порядку здійснювали охорону стратегічно важливої Вуглегірської ТЕС. Разом з бійцями до Черкас повернулася і перша жінка-правоохоронець, яка виконувала бойові завдання в складі зведеного загону. 

Тетяна Дорошенко, експерт – криміналіст НДЕКЦ розповіла, що рішення відправитися в зону АТО прийняла особисто, хоча й добре розуміла всю небезпеку такої поїздки. Бажання внести частку своєї допомоги тим людям, що знаходяться у прифронтовій зоні, перебороло всі сумніви й страхи. Протягом тридцяти діб вона виконувала поставлені керівництвом зведеного загону службові завдання. Слідкувала не тільки за спокоєм та правопорядком серед населення, але й часто допомагала людям, що зверталися за допомогою.

Рідні Тетяни розповідають, що нічого не знали про її рішення. Дізналися, коли вона вже перебувала в зоні АТО. Тридцять діб для них тривали як рік, адже дуже хвилювалися за доньку. Батьки пишаються своєю дитиною, яка є справжньою захисницею Батьківщини.

Після урочистої частини Тетяна Дорошенко разом з рештою бійців зведеного загону відправилася на заслужений короткочасний відпочинок, після якого всі вони повернуться до виконання своїх функціональних обов’язків вже на Черкаській землі.

Повідомляє СЗГ УМВС України в Черкаській області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащанка-криміналіст місяць працювала у зоні АТО