Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У центрах надання послуг на Черкащині – катастрофа з бланками
08 вересня 2015, 14:40 Друк

Наразі деякі центри надання адміністративних послуг Черкаської області недостатньо забезпечені бланковою продукцією. Зокрема, в кількох підрозділах відсутня плівка для нанесення інформації на бланкову продукцію.

Про це повідомляє прес-служба ДАІ Черкаської області.

Нестача такого матеріалу виникла через не постачання даної продукції її виробником. Центри надання послуг ДАІ працюють за принципом «Єдиного вікна», тож мешканці невеличких сіл та районних центрів можуть отримати адміністративні послуги підрозділах м. Черкаси та м. Умань у зручний для себе час.

Слід зазначити, що керівництвом Департаменту Державтоінспекції та Департаменту матеріального забезпечення МВС України вживаються всі заходи, спрямовані на забезпечення підрозділів продукцією. До кінця тижня Центри надання послуг ДАІ отримають бланкову продукцію.

Інформацію щодо наявності продукції, може отримати кожний громадянин. Для цього достатньо відвідати сайт Державтоінспекції області та ознайомитися з відомостями щодо залишків бланкової продукції.

Керівництво ДАІ Черкащини приносить свої вибачення за тимчасові незручності та дякує за розуміння. Державтоінспекція України є тільки реалізатором даної спецпродукції, і зі свого боку робить все можливе, аби звести незручності для людей до мінімуму.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У центрах надання послуг на Черкащині – катастрофа з бланками