Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На хуторі Буда гряде масштабний еко-фестиваль
10 вересня 2015, 11:39 Друк

Масштабний етно-фестиваль «ЕКО життя» планують влаштувати у Чигиринському районі Черкаської області 26-27 вересня. У ці дні на хуторі Буда екопоселенці ділитимуться своїм досвідом життя у гармонії з природою з усіма охочими – пише ГромЧе.

– Ми прагнемо довести, що життя на землі сім’єю, родом – це класно! Хочемо показати як ми вміємо танцювати, відпочивати, співати, яку продукцію виготовляємо. А ще, звісно, представити відроджені народні ремесла. Загалом під час фестивалю має відбутися близько 15 майстер-класів, – розповіла під час зустрічі учасників Туристичного руху Чигиринщини екопоселенка Тетяна Шишкіна. 

Гостям фестивалю запропонують спробувати себе у гончарстві, петріківському розписі, виготовленні ляльки-куватки, розписі пташок, виготовленні свічок та мила, різьбі по дереву, валянні з шерсті, плетінні стрічками.  Окрім того екопоселенці радо поділяться секретами виготовлення зелених коктейлів, бездріжджового хліба. Навчатимуть тут і оздоровчому слов’янському масажу, і навіть грі на флейті! 

– Ми разом розкриємо екологію людини в режимі дня, свідомому харчуванні, душевній гармонізації. Ми пропонуємо живу кухню природи, колективну медитацію під куполом чистого неба на чарівній славетній грушевій горі, різноманітні майстер-класи, хороводи та ігри, екскурсії дрімучими лісами Холодного Яру, – відзначають організатори.

Розпочнеться фест 26 вересня об 11 годині на хуторі Буда (Чигиринський район, Черкаська область).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На хуторі Буда гряде масштабний еко-фестиваль