Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Мобільна група зважує на Черкащині вантажівки
14 вересня 2015, 11:49 Друк

Аби попередити руйнацію автомобільних доріг загального користування 2 вересня розпочав роботу пересувний габаритно-ваговий комплекс, працівники якого слідкуватимуть, аби загальна вага великогабаритних автомобілів не перевищувала 24 тонни. Про це розповів начальник управління промисловості та розвитку інфраструктури Черкаської ОДА Юрій Панченко.

За час роботи комплексу, який розмістився поблизу села Піщане Золотоніського району, мобільна група з контролю за рухом великовагових транспортних засобів перевірила понад 70 вантажівок та зафіксувала 14 порушень. Ще 8 водіїв відмовилися проводити зважування автомобілів, щодо яких складено акти про відмову.

− Контроль за дотриманням вагових норм вантажівок здійснює мобільна група, до складу якої входять представники Укртрансінспекції, Державтоінспекції та Облавтодору, − повідомив Юрій Панченко. ˗ Щоправда, чимало водіїв вантажних автомобілів нехтують введеними обмеженнями та ігнорують вимоги відповідних дорожніх знаків.

За його словами, кожного дня зважують від 8 до 12 вантажівок, з-поміж яких у середньому дві перевищують 7-тонну норму навантаження на вісь. За ознаками порушення встановлених вагових обмежень працівники Укртрансінспекції складають акти про адміністративне правопорушення, згідно з якими водії мають сплатити штраф у розмірі 1 700 гривень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Мобільна група зважує на Черкащині вантажівки