Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині планують створити комплекс для реабілітації АТОвців
17 вересня 2015, 09:24 Друк

Лікувальні джерела, історичні місця та атмосфера патріотизму… Такі характеристики Чигиринського району роблять його привабливим для реалізації проекту зі зведення потужного реабілітаційного центру для учасників АТО та їх родин. Про це пише ГромЧе.

– Чигиринщина – духовний край. І саме у такому місці може відбуватися не лише фізична, а й психологічна реабілітація українських воїнів. Тому сьогодні ми розглядаємо Чигиринщину як майданчик для реалізації масштабного проекту зі зведення реабілітаційного центру, – заявив керівник проекту "Мирний" Михайло Старіков, перебуваючи в районі з візитом на запрошення голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталії Нетовкіної.

Проектом передбачено зведення санаторно-лікувального та готельного комплексів, ряду об’єктів обслуговування. Таким чином, буде створено окреме соціальне містечко, розраховане на проживання та перебування не менш як 2500 тисяч осіб. Реабілітаційна програма для воїнів АТО тут триватиме від місяця до трьох.  За словами Михайла Старікова, потреба у такому закладі сьогодні надзвичайно висока.

– Навіть якщо ми збудуємо десять таких центрів в Україні, нам знадобиться більше 15 років роботи аби охопити тих сто тисяч АТОвців, які вже відслужили. А ще удвічі більше бійців нині перебувають на Сході. Вже не лишилося в Україні родин, яких би це не торкнулося, – констатує Михайло Старіков.

За словами ще одного ініціатора проекту Олега Ковальчука, є можливість звести такий заклад на Київщині. Однак, тамтешні місця не мають такого рівня духовності і тому «концептуально не цікаві для реалізації проекту».

– Є чимало цільових інвестиційних програм, з якими ми сьогодні можемо співпрацювати. Є фахівці з міжнародним досвідом створення подібних структур. Вже навіть є медичний персонал під цю програму, – запевняє Олег Ковальчук. – Звісно, на державному рівні створено вже не один такий центр. Однак, як показує практика, держава не здатна забезпечити саме ті умови, які потрібні нашим воїнам.

– Загалом проект вже готовий до реалізації. Сьогодні ми шукаємо лише правильні майданчики і людей, які готові з нами співпрацювати, – підсумував Михайло Старіков.

На думку голови Громадянського руху «За процвітання Черкащини», втілення такого проекту саме на Чигиринщині цілком закономірне.

– Усі ми прагнемо допомогти нашим воїнам. Тутешня природа, історія та атмосфера патріотизму – це саме те поєднання, що дозволить зцілювати не лише тіло, а й душу, – переконана Наталія Нетовкіна.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині планують створити комплекс для реабілітації АТОвців