Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський коледж готовий ліцензувати нові спеціальності «на замовлення» місцевого бізнесу
17 вересня 2015, 09:24 Друк

Кухарі, кондитери, продавці, офіціанти… На Чигиринщині фахівців цих спеціальностей хоч сьогодні готові брати на роботу – з дипломами чи навіть без них, аби лише із розумінням власної справи. Однак високий попит ніяк не може сформувати пропозицію: фахівці з інших міст, отримавши хорошу практику, з часом обирають роботу у великих містах як більш прибуткову, а місцевим навчатися тонкощів готельно-ресторанного бізнесу просто ніде.

– Ні для кого не секрет, що на Чигиринщині практично немає фахівців індустрії гостинності. У готельно-ресторанних закладах працюють спеціалісти із Черкас, Кам’янки, найближчих районів, – констатує голова Туристичного руху Чигиринщини, власниця музейно-етнографічного комплексу «Дикий хутір» Леся Островська. – Однак навіть за рахунок прибулих фахівців задовольнити потребу у кадрах важко. Адже з одного боку нам постійно бракує кухарів, адміністраторів, офіціантів, барменів, а з іншого – ми постійно втрачаємо висококваліфіковані кадри, які у розпал туристичного сезону раніше їхали заробляти до Криму, а сьогодні – у Буковель.

Переломити ситуацію має відкриття нових спеціальностей на базі Чигиринського економіко-правового коледжу. Відбутися така переорієнтація має у межах проекту «Школа гостинності», що його ініціював Громадянський рух «За процвітання Черкащини». Яким чином здійснюватиметься проект та чи буде де працевлаштуватися випускникам нових спеціальностей освітяни та представники бізнесу обговорювали у межах круглого столу 11 вересня.

– Відкриття Школи гостинності на базі Чигиринського економіко-правового коледжу дозволить вирішити одразу кілька серйозних проблем. Насамперед – це працевлаштування та гідний заробіток для населення, забезпечення кадрами для місцевих готельно-ресторанних закладів і додаткове навантаження для навчального закладу, – відзначає лідер Громадянського руху за процвітання Черкащини Наталія Нетовкіна.

Директор Чигиринського економіко-правового коледжу Юрій Поліщук підтверджує – заклад зацікавлений у такому «реформуванні», однак ліцензування нових спеціальностей потребує виконання ряду необхідних умов.

– Ми не можемо отримати ліцензію на навчання студентів доки не буде створено матеріально-технічної бази. На сьогодні коледж не має відповідних лабораторій та оснащення аби готувати таких фахівців, – констатує Юрій Поліщук.

Зі свого боку представники бізнесу запевняють – у силу можливостей готові допомагати у створенні відповідних умов, а ще – надати потужності власних закладів у якості навчальної бази для практичних занять та виробничої практики.

– Більше того – сьогодні Фонд регіонального розвитку готовий виділити 350 тисяч гривень на реалізацію проекту «Школа гостинності» на базі Чигиринського економіко-правового коледжу, – констатує Наталія Нетовкіна. – Однак важливо, аби і навчальний процес було організовано не стандартно. Тому що теорія – це одна справа, а бажання навчатися та креативити – зовсім інша. Тому варто залучати до навчального процесу визнаних авторитетів, харизматичних особистостей. І в цьому плані ми теж готові допомагати.

Представник Уманського національного університету садівництва, філією якого і є Чигиринський коледж, Михайло Мальований переконаний – проект «Школа гостинності» може стати справжнім порятунком для навчального закладу. Адже в умовах реформування, закладам освіти важливо зайняти перспективну нішу та сформувати пропозицію, адекватну ринку праці.

– Чесно кажучи, вперше спостерігаю, щоб саме представники бізнесу ініціювали відкриття тих чи інших спеціальностей у навчальному закладі. Насправді так має бути. Однак досі подібного ніколи не траплялося, – відзначає Михайло Мальований. – Ми зі свого боку обіцяємо усіляко сприяти закладу у проходженні процедури ліцензування.

– Якби мені свого часу в Умані підприємці запропонували таку чудову підтримку, я була б щаслива, – підтверджує завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва, професор Людмила Транченко. – Натомість аби забезпечити студентам практику, я сама змушена була обійти усіх підприємців туристичної сфери, укладати угоди, просити про співпрацю… Тут усе навпаки і це здорово.

За результатами круглого столу освітяни пообіцяли провести адекватне опитування місцевих підприємців з приводу потреб у персоналі, сформувати відповідні угоди про співпрацю та якомога швидше перейти до процесу ліцензування нових спеціальностей. Якщо все вдасться, до за місяць-півтора тут вже готові будуть здійснювати перепідготовку фахівців, яких спрямовуватиме на навчання центр зайнятості.

– Закордоном школи гостинності найуспішніше працюють саме у таких маленьких містечках. Долучившись всією громадою до цієї справи, ми можемо це зробити, – підсумовує Наталія Нетовкіна. – Зрештою, чому б Чигиринщині не стати відомою ще й своїм не форматним підходом до підготовки фахівців індустрії гостинності? Це та можливість, що дозволить нашим дітям знайти себе у цікавій спеціальності саме на Чигиринщині, а не виїздити задля цього до інших міст.

Джерело: ГромЧе.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський коледж готовий ліцензувати нові спеціальності «на замовлення» місцевого бізнесу