Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Олімпійський тиждень» у Чигирині завершився масовим велопробігом
17 вересня 2015, 09:24 Друк

У другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. Цьогоріч напередодні свята спорту в усіх навчальних закладах Чигиринського району проходив «олімпійський тиждень», який, традиційно, завершився масовим велопробігом.

11 вересня в районному центрі, на площі біля Будинку культури, зібралися велосипедисти, які під гаслом «За здорову націю! За вільну Україну!» проїхалися вулицями рідного міста. Своєю участю у велопробігу вони утверджували здоровий спосіб життя, й бажання жити в мирній, вільній від війни, країні.

Від імені районної влади учасників заходу привітала керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Кейт.

- Наш Богданів край відомий своїми спортивними традиціями. Серед спортсменів району – чемпіони та призери України, Європи та світу. Особливо приємно, що естафету відомих спортивних майстрів краю гідно продовжує молодь, примножуючи спортивну славу Чигиринщини і незалежної України,- зазначила у своєму вітальному слові Тетяна Іванівна.

Вона побажала всім присутнім вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а також - доброго здоров’я, краси тіла й бадьорості духу.

Завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Микола Мотренко також привітав усіх юних спортсменів і провів церемонію нагородження переможців різноманітних спортивних змагань, що відбулися упродовж всього олімпійського тижня в міських школах.

Cвятковий настрій під час заходу створили талановиті артисти - учасники творчих дитячих колективів краю.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Олімпійський тиждень» у Чигирині завершився масовим велопробігом