Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

За хабарництво керівника управління засудили на п’ять років та конфіскували землю і два авто
17 вересня 2015, 19:02 Друк

Відділом нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Черкаської області належно, принципово та в повному обсязі підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні, розпочатому стосовно керівника управління ветеринарної медицини одного з районів області за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

16 вересня цього року вироком Соснівського районного суду м. Черкаси вказаного посадовця засуджено до 5 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади строком на 2 роки та з конфіскацією належного йому майна, а саме: земельної ділянки та двох автомобілів. На підставі ст. 54 КК України останнього позбавлено 9 рангу державного службовця.

На даний час вирок не вступив в законну силу.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин За хабарництво керівника управління засудили на п’ять років та конфіскували землю і два авто