Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Експерименти з крохмалем і дартс «поціль у колорада», - у Головківці презентують нову атракцію
20 вересня 2015, 19:06 Друк

Експерименти з крохмалем, картопляні смаколики та безліч розваг… із картоплею. Нестандартна атракція для туристів має невдовзі стартувати у селі Головківка, що на Чигиринщині – пише ГромЧе.

– Запропонувати туристам «Картопляні розваги» надихнув україно-польський проект із розвитку мікропідприємництва та туризму на селі. Коли на власні очі побачили як у Польщі організовують тематичні села і наскільки цікаво це для туриста, вирішили влаштувати подібне і в Головківці – відзначає ініціаторка «Картопляних розваг» Оксана Почінська. – Міркували над темою і зрозуміли, що Головківка відома в основному завдяки гончарству та картоплі. Гончарів у селі, на жаль, не має. А от картопля була, є і буде…

Торік «Картопляні розваги» з успіхом випробували вперше. Цього ж року презентація атракції у селі відбудеться 26 вересня. 

– Поки що орієнтуємося на дітей 4-8 класів. Для них на найвищій горі спорудили оглядову вежу. Звідти можна побачити не лише Чигирин, а навіть Черкаси, адже Головківка – найвище село області. Взагалі ж для малечі буде і бій подушками, і дартс «Поціль у колорада», і приготування чіпсів та картопляних оладок на відкритому вогні, і майстер-клас зі створення ляльки-мотанки з кукурудзиння, і безліч ігор з картоплею, – розповідає Оксана Почінська.

А ще тут відкриють «Академію картопляних наук», де дітей чекають несподівані наукові відкриття та дивовижні експерименти з крохмалем.

– Найбільш цікаві такі розваги саме для дітей з міста. Як виявилося, вони часто навіть не знають як зростає картопля! Тому у нас у планах – відкрити у селі музей картоплі. Міркуємо і над тим, як організувати дозвілля для дорослих,  – каже пані Оксана.

У день відкриття, 26 вересня, у Головківці вже готові зустрічати малих туристів. Наступного ж дня та на вихідні 3-4 жовтня тут чекатимуть всіх охочих розважитися нестандартно. Детальніше можна дізнатися за телефоном – (098)272-40-05.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#1 Алена 21.09.2015 01:20
Дорогие мамочки) Купите своему малышу развивающий журнал «Познайко».Не пожалеете!!! Красочный, развивающий с играми и головоломками. На своем опыте могу сказать, купила крестнице, очень довольна иона и мама, есть чем занять ребенка.)К тому же журнал издается для разной возрастной категории и на 2х языках, что не может не радовать. posnayko.com.ua/.../...
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Експерименти з крохмалем і дартс «поціль у колорада», - у Головківці презентують нову атракцію