Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До Днів європейської спадщини на Чигиринщині організували ігри, майстер-класи та фотовиставку
21 вересня 2015, 16:35 Друк

В НІКЗ «Чигирин» 19 вересня в рамках Днів європейської спадщини відбулося кілька цікавих заходів. 

У Суботові до віковічних культурних цінностей українців, які є невід'ємною складовою загальноєвропейської спадщини, мали змогу долучитися численні гості з різних куточків України. І дорослі, і діти з задоволенням розважалися іграми та забавлянками старого Суботова, виплітали віночки з природніх матеріалів та мотали ляльки-мотанки на майстер-класах. Всі учасники отримали чимало позитивних емоцій.

У другій половині дня програма заходів продовжилася в м.Чигирин. Чигиринці та гості нашого міста ознайомилися з фотовиставкою «Ми – майбутнє України», яка розповідає про співпрацю нашого закладу з юним поколінням. У сквері біля музею Б.Хмельницького кілька дитячих команд почергово змагалися у грі-ходилці «В пошуках гетьманського скарбу». По завершенні всі учасники гри отримали заохочувальні призи.

На території історико-архітектурного комплексу «Резиденція Б.Хмельницького» (вхід до якого цього дня був безкоштовний, як і решта заходів) дорослі і діти мали змогу прилучитися до майстер-класів з виготовлення глиняної іграшки (керівник – Наталя Атамась), ниткографії (керівник – Лідія Супряга), ляльки-мотанки (керівник – Ольга Пискун).

Чудова, по-справжньому літня погода додала позитиву гарному настрою всім учасникам нашого дійства.

Джерело: НІКЗ Чигирин.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До Днів європейської спадщини на Чигиринщині організували ігри, майстер-класи та фотовиставку