Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

До місцевих бюджетів надійшло понад чотири мільйони гривень
21 вересня 2015, 18:59 Друк

З початку року в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв у Черкаській області до місцевих бюджетів надійшло 4 мільйони 230 тисяч гривень. 

Нині на спеціальних рахунках місцевих рад накопичено 13,3 млн. грн. таких коштів. Із них на рахунках обласної ради – 1,52 млн. грн., районних рад – 1,42 млн. грн., сільських, селищних і міських – 10,36 млн. грн.

Найбільше коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв акумульовано на рахунках місцевих рад Звенигородського (3,3 млн. грн.) і Черкаського (2,09 млн. грн.) районів.

Територіальними органами Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області постійно проводиться роз’яснювальна робота з головами сільських, селищних і міських рад, а також з головами районних держадміністрацій щодо використання коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського й лісогосподарського виробництв.

До бюджетів надійшло понад 4 млн грн у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництв.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин До місцевих бюджетів надійшло понад чотири мільйони гривень