Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Луганчанину знайшли роботу в Тіньках
22 вересня 2015, 17:04 Друк

На сьогодні дуже гостро стоїть питання щодо сприяння у працевлаштуванні та соціальному захисті вимушеним переселенцям з Донецької, Луганської областей та АР Крим, які переїхали на Черкащину. Пошук житла, харчування, влаштування дітей  до дитсадків та шкіл - далеко не весь перелік проблем громадян, які вимушені були залишити свої домівки та переїхати до інших регіонів. Серед багатьох проблем з якими зіштовхуються вимушені переселенці - їх працевлаштування.

Одним із позитивних прикладів працевлаштування цієї категорії осіб можна навести працевлаштування безробітного Самохина Олексія Олександровича. Пан Олексій змушений був покинути рідну Луганщину і переїхати до Чигиринщини в жовтні 2014 року. За допомогою у пошуку роботи звернувся до Чигиринського районного центру зайнятості. Отримав статус безробітного і відразу ж розпочав спільно із особистим консультантом пошук постійної роботи.

Таке відповідальне ставлення до пошуку роботи безробітного переселенця викликало повагу. Олексій Олександрович не одноразово приймав участь в громадських роботах з благоустрою в Тіньківській сільській раді. А коли до центру зайнятості надійшла вакансія охоронника від ПП «Сом», Олексію Олександровичу було запропоновано пройти співбесіду у роботодавця… Наступного дня пан Олексій вже приступив до роботи.

Керівництво підприємства задоволене новим працівником, а Олексій має стабільну роботу.

За інформацією Чигиринського РЦЗ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Луганчанину знайшли роботу в Тіньках