Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Донеччанка влаштувалася на Чигиринщині завдяки «гарячій лінії»
22 вересня 2015, 17:04 Друк

Результатами анексії Криму та військового конфлікту на Донбасі стали не тільки руйнування української економіки, інфраструктури та загибель людей, але й поява внутрішньої вимушеної міграції. За оперативною інформацією Міжвідомчого координаційного штабу, станом на 18 вересня поточного року з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 949 631 особу.

В Урядовому контактному центрі (Центр) повідомили, що з початку 2015 року на урядову «гарячу лінію» від внутрішньо переміщених осіб з АР Крим, Донецької та Луганської областей надійшло майже 115 тисяч звернень, найбільше стосовно їх соціального захисту — понад 23 тисячі.

Найгострішим для переселенців є питання призначення та виплати адресної допомоги для покриття витрат на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

Питання житлового забезпечення особливо важливі для внутрішньо переміщених осіб. Майже 2000 звернень стосовно допомоги у наданні житла для тимчасового проживання зареєстровано на урядову «гарячу лінію». Водночас, від небайдужих громадян надходили пропозиції щодо надання власних помешкань для переселенців.

Так, позитивно вирішено проблему мешканки м. Донецька, яка разом із двома неповнолітніми дітьми переїхала до Черкаської області. Жінка просила сприяння у забезпеченні тимчасовим житлом у м. Чигирин Черкаської області. Після розгляду клопотання у Чигиринській районній державній адміністрації заявницю разом із дітьми поселено на тимчасове проживання у с. Вітове Чигиринського району Черкаської області.

Загалом за період з 14 по 20 вересня на урядову «гарячу лінію» надійшло 90 089 дзвінків, через Інтернет зареєстровано 384 звернення. 0-800-507-309 — урядова «гаряча лінія» працює цілодобово.

044-284-19-15 — для жителів м. Києва. +380-44-284-19-15 — для громадян, які перебувають за кордоном. Веб-сайт Урядового контактного центру www.ukc.gov.ua

Джерело: Урядовий кур’єр.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Донеччанка влаштувалася на Чигиринщині завдяки «гарячій лінії»