Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині розкажуть все про розвиток кооперативів
23 вересня 2015, 16:00 Друк

Інформаційний семінар про проект “Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів” відбудеться у Чигирині 24 вересня.  Цей проект упроваджує Департамент агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації та фінансує Європейський Союз у рамках програми ЄС “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”.

Одним із основних завдань реалізації проекту – є зменшення рівня безробіття на селі за рахунок створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та надання їм матеріально-технічної підтримки.

З метою поширення інформації про Проект та забезпечення стійкої прихильності мешканців області до створення кооперативів такі семінари передбачено провести у кожному районі області.

З детальною інформацією про Проект та умовами участі в ньому виступлять координатор проекту – Колодка Ігор Леонідович, директор департаменту агропромислового розвитку та члени команди проекту: Таміла Лепьошкіна, координатор заходів проекту, Валерій Бегменко, керівник проекту, та Анатолій Рекун, заступник керівника з навчальної роботи. 

А щоб семінар був цікавим і змістовним в якості тренерів залучені кращі фахівці Уманського національного університету садівництва. Приліпко Сергій Михайлович, в.о. завідувача кафедри менеджменту організацій, кандидат економічних наук, доцент, сільськогосподарський дорадник, розповість про роль сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та основні принципи їх функціонування. Дубін Олександр Михайлович, доцент кафедри екології і безпеки життєдіяльності, кандидат ветеринарних наук, прочитає лекцію про один із провідних напрямів, який підтримує Проект – кролівництво.

Захід розпочнеться о 14.00 год. у залі засідань Чигиринської райдержадміністрації за адресою: м. Чигирин, вул. Богдана Хмельницького, 26. Із загальною інформацією щодо події можна ознайомитись: http://dapr.ck.ua 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, контактуйте з: Таміла Лепьошкіна, координатор заходів проекту, e-mail. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , tel.: +38 (067) 421 34 17


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині розкажуть все про розвиток кооперативів