Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині вибори пильнуватиме ОБСЄ
23 вересня 2015, 16:00 Друк

За перебігом місцевих виборів в Україні, як і в попередні роки, пильнуватимуть представники місії ОБСЄ. Два довгострокові спостерігачі вже розпочали свою роботу в Черкасах та області. За попередніми даними, безпосередньо перед днем голосування до них приєднається ще близько 15 короткострокових спостерігачів. 

Аби обговорити готовність Черкас до виборчого процесу, представники місії Гри Тайнде та Ларс Йєнсен зустрілися з міським головою Сергієм Одаричем. За їхніми словами, вони здійснюватимуть моніторинг й оцінку виборів із огляду на дотримання міжнародних демократичних принципів і національного законодавства.

– Ми повністю об’єктивні й рівновіддалені від усіх сторін. Ми лише спостерігаємо за виборчим процесом і не беремо участь у жодних політичних заходах, – говорить Ларс Йєнсен під час зустрічі з міським головою. Раніше він вже брав участь у місії ОБСЄ й дивився за ходом виборів у Луганську, Миколаєві, Івано-Франківську. – Звісно, ОБСЄ не є поліцією чи органом для розслідування, але ми хотіли б бути в курсі подій, які відбуваються. Тож якщо у вас буде інформація щодо впливу на думку виборців або незаконних агітаційних заходів, інформуйте нас. 

За його словами, під час спостереження за місцевими виборами експерти місії планують зустрітися не лише з представниками органів місцевого самоврядування, а й безпосередньо з кандидатами, політичними партіями, а також правоохоронцями й громадськими організаціями. 

Натомість Сергій Одарич запевнив міжнародних спостерігачів у тому, що вони можуть розраховувати на підтримку у вирішенні будь-яких організаційних питань.

Як повідомили міжнародні спостерігачі, за кілька днів після завершення виборів на офіційному сайті ОБСЄ оприлюднять звіт із висновками та зауваженнями. 

За інформацією Черкаського міськвиконкому.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині вибори пильнуватиме ОБСЄ