Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Поблизу Чигирина з’явився пункт для сімейного відпочинку
24 вересня 2015, 14:32 Друк

Новий рекреаційний пункт створили у Чигиринському лісництві. Його облаштували неподалік дороги, що веде до районного центру та поблизу мікрорайону "Новий Чигирин". 

Відпочивати тут зможуть і туристи, що подорожують до колишньої гетьманської столиці, і місцеві жителі, у яких користується популярністю згаданий лісовий масив, – відзначають лісівники.

За словами головного лісничого Чигиринського лісгоспу Сергія Перова, при виборі локації, враховували не лише зручне розташування, а й "пожежобезпечність" території. Тож не випадково спорудили об’єкт посеред галявини, оточеної листяними деревами. Адже у хвойних насадженнях завжди підвищений ризик виникнення пожеж, особливо під час високого класу пожежної небезпеки.

Рекреаційний пункт облаштували для справжнього сімейного відпочинку. Тут і затишна альтанка, і спеціально відведене місце для багаття. Не забули подбати і про дозвілля для наймолодших, аби дітвора мала чим розважитися на природі. Встановили також інформаційні та застережні аншлаги.

– Загалом цього року серед пріоритетів Чигиринського лісгоспу було розширення та оновлення мережі рекреаційних пунктів, – розповідає директор підприємства Роман Фендюр. І заплановане, за його словами, вдалося реалізувати. Зокрема, облаштували рекреаційні пункти у Трушівському, Чигиринському, Чорнявському та Матвіївському лісництвах. Також оновили вже наявні у Яничанському та Богданівському лісництвах місця для відпочинку. 

Повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Поблизу Чигирина з’явився пункт для сімейного відпочинку