Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські підприємці зможуть поспілкуватися з керівництвом фіскальної служби по Скайпу
24 вересня 2015, 17:26 Друк

ГУ ДФС у Черкаській області продовжує за допомогою новітніх технологій оперативно доводити до підприємців актуальні питання податкового законодавства.

Тема – новації законодавства для підприємців (зміни в оподаткуванні у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму з 01.09.2015; справляння акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів; застосування РРО та КОРО). 

Спікери – начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Черкаській області Дмитро Анголюк; начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків Віталій Лушников; начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок Оксана Гришко. 

28 вересня відбудеться skypе-зв’язок з підприємцями Кам’янського, Чигиринського, Христинівського та Монастирищенського районів. Початок – о 10-00.  

29 вересня відбудеться skypе-зв’язок з підприємцями Черкас та Черкаського району. Початок о 10-00.

30 вересня відбудеться skypе-зв’язок з підприємцями Уманського, Жашківського, Золотоніського та Чорнобаївського районів. Початок – об 11-30. 

5 жовтня відбудеться skypе-зв’язок з підприємцями Звенигородського, Ватутінського, Лисянського та Катеринопільського районів. Початок – о 10-00. 

З питань участі у Skype-конференції підприємцям та громадським організаціям необхідно звертатися до місцевих державних податкових інспекцій. 

Джерело: Діловий регіон.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські підприємці зможуть поспілкуватися з керівництвом фіскальної служби по Скайпу