Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські бійці повернулися із зони АТО
25 вересня 2015, 20:07 Друк

Прохолодний ранок 14 вересня привів до рідної Черкащини сорок бійців 14 окремого мотопіхотного батальйону. Повернулись з передової воїни військового підрозділу, який на шляхах війни, хоч і змінив свою назву, але в історію оборонних змагань за цілісність нашої держави назавжди ввійшов під назвою любою серцю кожного нашого земляка – легендарний батальйон "Черкаси". Базуючись біля буремної Волновахи, мотопіхотинці проявили мужність і героїзм в різних гарячих точках фронту, де країні була потрібна допомога.

На Соборній площі обласного центру їх зустрічали  рідня, близькі та друзі, представники обласної влади, вже демобілізовані бойові побратими.

За проявлену мужність при виконанні службових обов’язків шістьох мотопіхотинців-черкащан було нагороджено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної ради. 

Демобілізовані чигиринські бійці нині повернулися до рідної землі, аби після року війни приступити до мирної праці. Чигиринець Олексій Шпаковський, який пішов на фронт по мобілізації Чигиринського РВК повернеться до Тульчина на Вінничині, де до цього працював лісничим. Топилівські воїни після деякого відпочинку почнуть працювати в рідному селі. Олег Притула – рибалкою, Михайло Оржехівський – трактористом в "Маїсі", Іван Пойда – оператором насосної станції меліоративної системи. А їх односелець Анатолій Оржехівський – повернеться працювати в ЗАТ "Юрія".

Хлопців діждались родини, друзі і трудові колективи, де їх чекали, зберігаючи робочі місця і вірність дружбі та глибоку вдячність за виконаний обов’язок.

За інформацією видання Чигиринка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські бійці повернулися із зони АТО