Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринщина туристична має перспективи в Канаді
28 вересня 2015, 18:51 Друк

Масштабний фестиваль української культури відбувся днями в Торонто. Представники діаспори презентували канадцям Україну у всій красі – від гастрономічних смаколиків до туристичних родзинок.

У тому, що інтерес до українського закордоном стабільно високий на власні очі змогла переконатися і офіційний представник Громадянського руху «За процвітання Черкащини» в Канаді Оксана Рідка. За її словами, особливим попитом користувалася традиційна українська продукція. 

– Зокрема, за медом на фестивалі вишикувалась черга. Розкупили його дуже швидко – ще під час першої частини заходу, – констатує Оксана Рідка.

Працював на фестивалі і туристичний павільйон, де гостей свята запрошували відвідувати цікаві та історичні місця нашої країни.

– Пропонували тури у Львів, Київ, Одесу, Батурин… На жаль, Чигиринщина не була представлена. Однак вдалося познайомитися з організаторами і налагодити контакт. Чигиринщиною зацікавилися і у перспективі вона може бути представлена у заходах подібного рівня, – відзначає представник Громадянського руху.

Джерело: ГромЧе.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринщина туристична має перспективи в Канаді