Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський коледж змінив підпорядкування
28 вересня 2015, 18:51 Друк

У 2015 році на Черкащині стало на три вищі навчальні заклади менше. Ряд навчальних закладів змінили підпорядкування. Про це інформує кореспондент УНН-Центр.

Як повідомив начальник Департаменті освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський, упродовж 2015 року оптимізовано мережу ВНЗ області. Приватний вищий навчальний заклад “Міжнародний коледж інновацій і бізнесу” офіційно припинив свою діяльність з липня. Також призупинено діяльність Уманської філії Приватного вищого навчального закладу “Європейський університет” та Черкаської філії Київського національного університету культури і мистецтв.

Відбулися певні трансформації в системі підпорядкування ВНЗ. Зокрема, Уманський національний університет садівництва і всі його відокремлені структурні підрозділи (Городищенський колледж, Тальянківський агротехнічний коледж, Тальнівський будівельно-економічний коледж, Уманський агротехнічний колледж, Шевченківський коледж, Чигиринський економіко-правовий коледж) та Золотоніський технікум ветеринарної медицини Білоцерківського державного аграрного університету перейшли у підпорядкування Міністерства освіти і науки України.

Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля Національного університету цивільного захисту України переведено у підпорядкування Міністерства внутрішніх справ України.

Приватний вищий навчальний заклад “Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж” став філією ВНЗ Укоопспілки “Полтавський університет економіки і торгівлі”.

Черкаський інститут банківської справи Університету банківської справи Національного банку України (м. Київ) вийшов з підпорядкування НБУ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський коледж змінив підпорядкування