Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Депутати змінили бюджет району
30 вересня 2015, 10:06 Друк

29 вересня 2015 року голова Чигиринської районної ради Петро Литвин провів пленарне засідання чергової 46 сесії райради.

Засідання розпочали з вшанування пам'яті за загиблими воїнами та мирними жителями в зоні проведення антитерористичної операції хвилиною мовчання.

У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, сільські голови району, керівники районних служб, структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники громадськості та політичних сил.

В ході засідання депутати заслухали хід виконання районних програм розвитку галузі молочного скотарства Чигиринського району на 2011-2020 роки, забезпечення пожежної безпеки на 2011-2015 роки та програму правової освіти населення Чигиринського району на 2011-2015 роки.

Розглянули питання про внесення змін та доповнень до районних програм щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2015-2017 роки, програми зайнятості населення Чигиринського району на період до 2017 року та до програми економічного і соціального розвитку Чигиринського району на 2015 рік, а також внесли зміни до районного бюджету на 2015 рік та до Положення «Про порядок списання основних засобів об’єктів районної комунальної власності».

Опрацювали питання про постійне поселення на стаціонарне проживання в територіальному центрі, затвердили розмір плати за навчання в районній дитячій музичній школі та технічну документацію з грошової оцінки земельних ділянок.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Депутати змінили бюджет району