Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для сотні черкаських АТОвців знайшли путівки на оздоровлення
02 жовтня 2015, 17:36 Друк

Урядом ухвалено Порядок забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням.

“Порядком передбачається забезпечення путівками, проте не передбачена грошова компенсація за їх невикористання, – пояснює директор Департаменту соціального захисту населення Черкаської ОДА Руслан Чикало. – Для санаторно-курортного оздоровлення учасників АТО виділено, за рахунок коштів державного бюджету, 103 путівки до оздоровчих закладів України, які розподілені по районах та містах області. Крім того, на зазначені цілі з обласного бюджету виділено 500 тис. грн”.

За його словами, путівки були надіслані до органів соціального захисту та розпочата оздоровча кампанія учасників АТО.

Для отримання путівки в цьому році необхідно стати на облік до управління праці та соціального захисту населення та подати наступні документи:заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, документ, що підтверджує залучення до виконання завдань АТО в районах її проведения.

Таким документом може бути:

– наказ центру АТО при СБУ, або інший документ, який підтверджує залучення особи до виконання завдань в районах їх проведення;

– довідка про участь особи в АТО згідно з додатком І або 2 до Порядкунаданнястатусу учасника бойових дій особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали участь в АТО, забезпеченні її проведенні, затвердженого постановою Кабміну від 20 серпня 2014 року № 413;

– рішення відомчої (або міжвідомчої) комісії при про встановлення особі статусуучасника бойових дій, як такій, що захищала незалежність,суверенітет та територіальну цілісність України і брала участь в АТО, забезпеченні її проведення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для сотні черкаських АТОвців знайшли путівки на оздоровлення