Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Підприємці, які недоплачують чигиринцям зарплату, на «розбір польотів» не прийшли
07 жовтня 2015, 09:31 Друк

30 вересня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Лисенка відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання були запрошені приватні підприємці, які мають низький рівень середньої заробітної плати своїх найманих працівників, та ті, що мають борги по сплаті єдиного соціального внеску. З’явилися тільки двоє підприємців - Марія Кириченко та Володимир Міхно, які повідомили, що усунули виявлені у них порушення і підняли заробітні плати своїм працівникам.

В підсумку члени комісії винесли наступні рішення:

- доручити управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації проводити моніторинг дотримання рівня мінімальної заробітної плати та збільшення рівня середньої заробітної плати на підприємствах і у приватних підприємців району. За результатами моніторингу проводити рейди і, в разі виявлення порушень, вживати заходи щодо їх усунення;

- рекомендувати управлінню Пенсійного фонду України у Чигиринському районі спільно з Чигиринським відділенням Кам’янської ОДПІ слідкувати за погашенням по сплаті єдиного соціального внеску, активніше проводити роз’яснювальну роботу з боржниками;

- начальнику відділу ДВС Чигиринського районного управління юстиції Віталію Татаровському рекомендовано подати матеріали про боржників до правоохоронних органів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Підприємці, які недоплачують чигиринцям зарплату, на «розбір польотів» не прийшли