Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Покрову в Чигирині змагатимуться за Суперкубок
07 жовтня 2015, 09:50 Друк

Завершився чемпіонат Чигиринського району з футболу, який проходив за участю 6 команд. Чемпіонське звання виборола команда «Дніпро» с. Стецівка (громадський тренер Володимир Терновський), друге місце у команди «Метеор» с. Топилівка (громадський тренер Віталій Шейко), третє місце посіла команда «Богданівець» с. Суботів (громадський тренер Роман Бевзенко).

Незважаючи на поразки, додали у класі футболісти команд «Чигиринець» (Юрій Рогатий) та Вершацького «Колосу» (Сергій Сакара). Цікаво проводили футбольні зустрічі гравці команди «Старт» с. Іванківці, які зарекомендували себе, як непереможними так і непередбачуваними.

Цілеспрямовано та об’єктивно протягом всього чемпіонату працювала бригада арбітрів у складі: Сергія Кубрака, Ігора Башлика, Віктора Савченка та Петра Лук’яненка.

Позитивно слід відмітити СТОВ СП «Нібулон» (директор Олександр Трипуз), які систематично допомагали транспортом вершацьким та стецівським футболістам.

За підсумками чемпіонату нагородження переможців відбудеться на міському стадіоні «Колос» 14 жовтня 2015 року о 13.00 год.

Спортивне свято продовжиться футбольним матчем за Суперкубок району між командами «Богданівець» - «Дніпро».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Покрову в Чигирині змагатимуться за Суперкубок