Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для ветеранів району влаштували концерт
08 жовтня 2015, 10:15 Друк

У перший день жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади.

У цей день керівництво району відвідало мешканців територіального центру (надання соціальних послуг), привітали їх зі святом і привезли подарунки ветеранам - комплекти постільної білизни.

- Ми низько вклоняємось вам за невтомну працю, за порозуміння і підтримку. На вашу долю випало чимало випробувань, ми це знаємо, тому і пам’ятаємо про свій борг перед вами, людьми поважного віку. Будемо робити все, щоб ви щоденно відчували повагу й турботу, і жили ще чимало щасливих років в мирній, вільній країні,- сказав районний очільник Володимир Клименко.

З подарунками завітали до своїх односельчан, ветеранів територіального центру сільські голови. Приєдналися до привітань з нагоди Дня людей похилого віку представники міської ветеранської організації та всі учасники заходу. 

Святковий концерт для ветеранів підготували учні Чигиринського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів №2 і хор ветеранів районного Будинку культури.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для ветеранів району влаштували концерт