Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для чигиринців влаштують Форум розвитку підприємництва
08 жовтня 2015, 10:15 Друк

Форум розвитку підприємництва відбудеться 9 жовтня о 10.00 в Чигиринському районному будинку культури (м.Чигирин, вул.Богдана Хмельницького, 28). Мета заходу – пожвавити економіку Богданового краю та дати старт ряду пілотних проектів, які можуть масштабуватися і в інших районах Черкащини.

Форум стане логічним продовженням Інвестиційного форуму Черкащини, який відбувся в вересні у столиці – тоді свій потенціал перед інвесторами і бізнесменами представили Канів, Умань та Чигирин. Серед Чигиринських інвест-проектів, були й проекти створення горіхових садів. Нині ж усім охочим розкажуть, як реалізувати ідею на практиці і з чого треба починати створення саду. Форум розвитку підприємництва організовує Черкаська обласна державна адміністрація за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини», та за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства і Міністерства соціальної політики.

На розгляд буде винесено Концепт розвитку підприємництва в регіоні на основі відродження туристичної інфраструктури та суміжних галузей. Буде презентовано ряд проектів в сфері освіти, АПК, розвитку кооперативного руху. Особлива увага буде надана ефективному використанню земельного фонду і в тому числі через всебічне сприяння поширенню садівництва горіхових культур, сфері альтернативної енергетики – вирощуванню енергетичних культур, переробці біоресурсів на паливо тощо. Цікавим для фермерів та підприємців буде секція-практикум щодо створення сільськогосподарських кооперативів і горіхових садів, де на запитання учасників відповість директор департаменту садівництва аграрної компанії «Маїс» Олександр Самойленко. Із доповіддю про світові тенденції й українські перспективи ринку волоського горіха та фундука проінформує керівник виконавчої служби Української горіхової асоціації Олена Івченко.

Для кого цей захід:

для тих, хто бажає одержати нові знання із аграрного підприємництва

для фермерів і підприємців, які шукають нові можливості

для тих, хто замислюється над створенням власного саду, але не знає з чого почати

для демобілізованих воїнів АТО, які планують одержати земельну ділянку і започаткувати власне господарство

Під час форуму, Ви дізнаєтеся:

як створити горіховий сад і зробити його джерелом доходу для власної родини

як використати передбачене чинним законодавством право на безкоштовне одержання земельної ділянки для ведення особистого господарства чи садівництва

про перші кроки зі створення кооперативу

як одержати перепідготовку за рахунок коштів соціальних фондів держави

…І також – отримаєте багато інших корисних знань і навичок!

Участь у форумі є безкоштовною, але кількість учасників обмежена. Для того, щоб гарантовано взяти участь, потрібно зареєструватися за тел.: 093 160 40 73. До речі, сьогодні – 7 жовтня, останній день реєстрації на форум!


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для чигиринців влаштують Форум розвитку підприємництва