Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Донецький університет планує готувати медиків у Черкасах
08 жовтня 2015, 10:15 Друк

Невдовзі у Черкасах може відкритися медичний факультет Донецького національного медичного університету ім. М. Горького. Це – через необхідність подальшого розвитку цього вищого навчального закладу, зважаючи на ситуацію, яка відбувається на Сході країни. Нині над цим питанням працюють спільно обласна влада, медичні працівники й освітяни Черкас та Донецька.

– Насправді створення такого факультету в Черкасах сприятиме і задоволенню потреб нашого регіону у висококваліфікованих фахівцях-медиках та удосконаленню рівня підготовки фахівців із вищою медичною освітою, – переконаний заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль.

За словами директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Михайла Лобаса, нині дефіцит лікарів в області сягає близько 1000  осіб, а тому створення такого факультету є актуальним. Варто зауважити також, що цьогоріч Донецький університет мав 20 % недобору абітурієнтів на бюджетну форму навчання, оскільки нині мало хто зважується їхати в східні регіони країни. Якщо ж медичний факультет відкриють у Черкасах, тут зможуть здобувати знання не лише місцеві, а й жителі сусідніх областей, зокрема: Кіровоградської, Полтавської, Київської.

На сьогодні вже створено робочу групу на базі Донецького НМУ, днями аналогічна буде сформована й у Черкасах.

– Наразі наше головне завдання – знайти приміщення для проведення навчального процесу, – говорить Михайло Лобас. – Із цією метою до Черкас вже двічі приїздила делегація з Донецького навчального закладу, зокрема й для того, щоб ознайомитися з місцевістю, оглянути перспективні приміщення, клінічні бази, обговорити деталі подальшої співпраці.

На сьогодні пошук приміщень триває. Для цього залучатимуть працівників відповідних структурних підрозділів обласної та міської влади. Вирішуватимуть питання і забезпечення гуртожитками для проживання студентів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Донецький університет планує готувати медиків у Черкасах