Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині вигадали як забезпечити АТОвців квадратними метрами
09 жовтня 2015, 09:44 Друк

Черкащина посідає третє місце серед областей України за кількістю мобілізованих. От тільки кризовий занепад у сфері будівництва житла не дозволяє нині забезпечити родини бійців квадратними метрами. Навіть тих, хто втратив своїх годувальників на війні. Про це заявив обласний очільник Юрій Ткаченко, пише infomist.ck.ua.

У 2014 році для сімей загиблих військовослужбовців за рахунок коштів державного бюджету придбано 2 квартири: по одній за рахунок обласного бюджету та Монастирищенського районного бюджету. Також за ініціативи облдержадміністрації за позабюджені кошти придбано ще одну квартиру. У поточному році виділено кошти на придбання 6 квартир.

У вересні департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації – головного розпорядника коштів обласного бюджету, укладено договори купівлі-продажу двох двокімнатних квартир на загальну суму 2 049 905 грн.

Наприкінці серпня обласна рада ухвалила першу в державі обласну програму забезпечення учасників АТО та членів їхніх сімей житлом у 2015 – 2020 роках. Вона спрямована на поступове, соціально ефективне та виважене вирішення гострої проблеми забезпечення житлом зазначеної категорії населення у спосіб пільгового житлового кредитування з відсотковою ставкою у 3%.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині вигадали як забезпечити АТОвців квадратними метрами