Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Трушівцях відкрили стоматологічний кабінет
12 жовтня 2015, 10:18 Друк

Стоматологічний кабінет урочисто відкрили в амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Трушівці. Реалізувати ініціативу громади села вдалося завдяки проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

За підтримки Проекту в амбулаторію встановлено сучасну стоматологічну установку та рентгенапарат. Для впровадження ініціативи громада зібрала 13,6 тис.грн., з місцевих бюджетів виділено 54,3 тис.грн., а підтримка проекту МРГ склала 203,8 тис. грн.

Голова райдержадміністрації Володимир Клименко відзначив, що участь у проекті Європейського союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» дає реальний шанс владі спільно з громадами вирішувати першочергові соціальні проблеми. Володимир Клименко ознайомив присутніх з роботою в Проекті та подальшими перспективними планами громад. Він висловив сподівання, що до кінця року ми побачимо реальні позитивні результати ще в 3 громадах сіл: Вершаці, Тіньки, Медведівка.

Координатор впровадження Проекту в області Ганна Бабкова привітала присутніх та вручила громадській організації «Трушівці» сертифікат про успішне завершення мікропроекту.

У своєму виступі голова громадської організації «Трушівці» Тетяна Вдовенко відмітила: «Кожен із нас знає, що найголовніше в житті будь-якої людини - це здоров'я. Тому саме для вирішення проблеми оновлення обладнання амбулаторії згуртувалися активні жителі нашого села і сьогодні вже маємо результат».

Після традиційного перерізання червоної стрічки, присутні оглянули приміщення амбулаторії.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Трушівцях відкрили стоматологічний кабінет