Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Звинувачення в побоях, погрози та кримінальне провадження – у Черкасах повним ходом готуються до виборів
13 жовтня 2015, 17:47 Друк

Інцидент стався сьогодні вночі у Черкаській міській територіальній виборчій комісії.

Підприємець Андрій Бородай та його люди побили двох жінок-кандидиток від ПВД, повідомив міський голова Черкас Сергій Одарич. “Жага до насилля над жінками бере своє – Бородай у приміщенні виборчої комісії побив також двох кандидаток від Вільних демократів – Юлия Погостинская і Леся Валяєва. Сволота!”, – написав Одарич у своєму фейсбуку.

“Я взагалі не встигла, навіть зреагувати….тільки хотіла зняти на телефон сторонніх людей не причетних до виборчого процесу, які заходили в кабінет комісї як додому,а ми кандидати стояли вкоридорі, як отримала від пана бородая подачу в живіт, чоловіка мого звалили на підлогу бо він стояв біля самих дверей ще й тримав фотоапарат в руках, а далі підключився охоронець бородая і місив того хто був ближче до господаря”, – уточнила Леся Валяєва.

Натомість підприємець Андрій Бородай у коментарі “Прочерку” сказав, що він змушений був втрутитися і захистити людей, яким нібито погрожували люди Сергія Одарича. “Це єдине, що я вам можу сказати”, – Бородай. На інші питання він не мав часу відповісти, пославшись на зайнятість.

За фактом сьогоднішніх нічних подій навколо черкаської ТВК відкрито кримінальне провадження, повідомляють у СГЗ управління МВС у Черкаській області.

Кримінальне провадження розслідується за частиною 3 статті 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права) Кримінального кодексу України.

Уся зібрана інформація та заяви перевіряються в рамках відкритого кримінального провадження. ТВК взято під цілодобову охорону працівниками міліції, яких забезпечено приладами відеофіксації.

Джерело: Рідна Черкащина.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Звинувачення в побоях, погрози та кримінальне провадження – у Черкасах повним ходом готуються до виборів