Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Торгуючи землею, Черкащина збагатилася на 16 мільйонів
19 жовтня 2015, 12:17 Друк

З початку року від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності в Черкаській області до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 16 мільйонів гривень. 

Сума становить 16,37 млн. гривень – це майже на 2,5 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року (13,9 млн. грн).

Нині до Державного бюджету України перераховано 70 тис. грн. та 16,3 млн. грн. – до місцевих бюджетів.

За дев’ять місяців цього року на Черкащині реалізовано 71 земельну ділянку несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності загальною площею 44,02 га. Найбільше наділів продано в Уманському (18 земельних наділів площею 23 га й вартістю 6,3 млн. грн.), Монастирищенському (6 ділянок площею 14 га, вартістю 324 тис. грн.) районах і в Черкасах (15 ділянок загальною площею 2,7 га, вартістю 3,5 млн. грн.).

Довідка:

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування у межах їхніх повноважень.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Торгуючи землею, Черкащина збагатилася на 16 мільйонів