Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Очільник обласної міліції пророкує «цікаві та насичені» вибори на Черкащині
21 жовтня 2015, 14:35 Друк

Черкаські міліціонери повністю готові до виборчого процесу та впораються з поставленими завданнями. Однак вибори в області будуть “цікавими та насиченими”. Такі прогнози в останній тиждень передвиборчих перегонів озвучив начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар.

“Вся міліція області ще з минулого тижня працює в посиленому варіанті. Здійснюємо кваліфіковану реакцію на всі повідомлення про порушення. Окрема дяка за активну позицію в цьому напрямку представникам «Опори», з якими до речі на цьому тижні запланована ще одна спільна нарада-конференція де, впевнений, узгодимо всі деталі співпраці в день виборів.

Також для громадян, які цікавляться виборчим процесом та реакцією міліції на порушення виборчого законодавства працює геоінформаційна система «Вибори-2015» аналог якої успішно себе зарекомендував під час минулорічних виборів. Система проста та зручна в користуванні і дає змогу швидко отримати інформацію про стан правопорядку під час виборчої кампанії по всій країні. Посилання на систему ви можете знайти на нашому офіційному сайті. Вона дає змогу в режимі он-лайн дізнатись кількість правопорушень по всім населеним пунктам області та держави і на якій стадії їх розгляд.

На останок хочу застерегти учасників виборчого процесу від можливого підкупу виборців. Варто нагадати, що в минулому році законодавець значно посилив відповідальність за порушення виборчого законодавства, де за підкуп виборців передбачено покарання – до семи років позбавлення волі”, – відзначив Владислав Пустовар.

Джерело: ПроВсе.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Очільник обласної міліції пророкує «цікаві та насичені» вибори на Черкащині