Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринська школа відсвяткувала круглу дату з дня заснування
21 жовтня 2015, 14:35 Друк

Чигиринській загальноосвітній школі № 1 ім. Богдана Хмельницького – 60 років. Ця приємна подія зібрала випускників різних років, педагогічний та учнівський колективи, представників влади.

Нині в приміщенні школи тривають ремонтні роботи, тому урочистості проходили в районному Будинку культури. В фойє закладу розмістилася виставка «цікавинок» школи. Атмосфера свята дозволила кожному з присутніх познайомитися з історією закладу, а багатьом запрошеним випускникам – відновити в пам’яті дорогі серцю моменти шкільного життя.

Директор навчального закладу Тетяна Мирошніченко вітаючи присутніх, подякувала очолюваному нею педагогічному колективу, а звертаючись до школярів та випускників, побажала їм ставити перед собою високі цілі і обов’язково досягати їх. Із великою втіхою сказала про досягнення учнів і педагогів школи, про участь та зайняті призові місця в різноманітних районних заходах, про перемоги в предметних олімпіадах різних рівнів, досягнення у захисті наукових робіт при МАН та спортивних змаганнях.

Керівники району пообіцяли підтримку й допомогу влади у всіх добрих ініціативах навчального закладу.

Слова привітання прозвучали від гостей та запрошених на урочистості. Отримали ювіляри і подарунки. А концертні номери, підготовлені талановитими учнями школи та творчими колективами районного Будинку культури, створили урочисто піднесену атмосферу свята.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринська школа відсвяткувала круглу дату з дня заснування