Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині відкрилась виставка робіт гончара, який відновив легендарний розпис
22 жовтня 2015, 15:38 Друк

У виставковому залі музею Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» розпочала роботу персональна виставка Заслуженого майстра народної творчості України, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, працівника Національного історико – культурного заповідника «Чигирин» Євгена Поступайла. 

Роботи Євгена вражають яскравістю, професійністю виконання та різноманітністю. Кожен виріб по-своєму неповторний. Високого рівня майстрові вдалося досягти завдяки поєднанню ґрунтовного вивчення традицій декоративного розпису та творчого підходу до гончарної справи.

Своєю наполегливою працею, Євген Поступайло відновив славнозвісний головківський розпис, підняв виготовлення керамічних виробів на якісно вищий виконавський та мистецький рівень.

Твори гончаря знаходяться в музеях України та приватних колекціях. Значна частина його робіт зберігається у фондах Національного історико – культурного заповідника «Чигирин». 

На виставці представлено різноманітний посуд: миски, глечики, молочники, набори для вареників, салатниці, горнята для печені та багато іншого.

На даний час Заслужений майстер народної творчості України Євген Поступайло несе службу в лавах Збройних Сил України.

Джерело: НІКЗ Чигирин.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині відкрилась виставка робіт гончара, який відновив легендарний розпис