Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Туристичні цікавинки Чигиринщини просуватимуть у Львові, Луцьку та Чернівцях
27 жовтня 2015, 10:47 Друк

Туризм на Чигиринщині отримає можливості для розвитку завдяки новим потужним партнерам. Днями активісти громадської організації «Туристичний рух Чигиринщини» підписали угоду про співпрацю з Асоціацією індустрії гостинності України. Про це пише ГромЧе.

– Таким чином, організація отримує доступ до цілої низки інструментів, котрі можна застосувати для розвитку туризму в регіоні. Зокрема, це експертна підтримка від Міністерства аграрної політики, можливість інформувати найбільших  всеукраїнських туроператорів про власні події та залучати таким чином якомога більше туристів, – розповіла про перспективи партнерства проектний менеджер Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Тетяна Єщенко.      

Більше того – розроблений активістами подієвий календар Чигиринщини включено до календаря найцікавіших заходів та подій, що відбуваються в Україні. Його буде розповсюджено як серед партнерів асоціації так і серед туристичних операторів.

–  Таким чином, про події, що мають відбутися на Чигиринщині, у короткий строк дізнаватимуться не лише у Черкасах, а й в таких знакових туристичних містах як Коблево, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Луцьк, – констатувала Тетяна Єщенко.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Туристичні цікавинки Чигиринщини просуватимуть у Львові, Луцьку та Чернівцях