Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Названо політичні сили, представники яких стовідсотково потраплять до обласної ради
28 жовтня 2015, 16:12 Друк

Незважаючи на певні побоювання, особливо стосовно загострення політичної ситуації у Черкасах напередодні 25 жовтня, вибори все ж відбулися, наголошує заступник голови-керівник апарату Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль. Нині триває підрахунок голосів.

– За офіційною інформацією, участь у виборах взяли 475 тис. 914 громадян області, що становить 47,1% від загальної кількості виборців, – зазначає Віталій Коваль. – А отже можемо говорити про те, що явка була не надто активною. 

За інформацією відділу реєстру виборців, найменше голосували в: м. Сміла – 36,5%, м. Ватутіне – 38%, м. Умань – 40%, м. Черкаси – 42%. У районах Черкащини – дещо інша ситуація, найвища явка була в: Чорнобаївському районі – майже 62%, Уманському – 60,6 %, Лисянському – 57,4%.

– Очевидно мешканці сіл і селищ більш свідомо поставилися до виборчого процесу, – говорить Віталій Володимирович, – сподіваючись на те, що своїм громадянським волевиявленням зможуть змінити місцеву владу й таким чином вплинути на ті процеси, що відбуваються в регіоні. Можливо, причиною цьому була й інформаційна кампанія щодо реформи децентралізації, коли не лише повноваження, але й фінансові ресурси передаються на місця. Тож громадяни усвідомлюють: варто формувати ті ради, які відповідатимуть на запити суспільства, витрачаючи або кооперуючи кошти спільно з обласним бюджетом для вирішення нагальних питань.

Щодо виборів депутатів до обласної ради, за інформацією департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, станом на вечір 26 жовтня опрацьовано трохи більше 65% протоколів. Однак вже зараз можна сказати, що три політичних сили здолають п’ятивідсотковий бар’єр. Серед них: БПП «Солідарність», ВО «Батьківщина» та ВО «Черкащани». Про це інформують у прес-службі Черкаської ОДА


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Названо політичні сили, представники яких стовідсотково потраплять до обласної ради