Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Вони зламали хребет фашизму» - чигиринці вшанували героїв минулого
30 жовтня 2015, 11:44 Друк

28 жовтня 1944 року назавжди залишиться в пам’яті нашого народу. Сьогодні минає 71 рік від тієї вирішальної події, коли після довгих 40 місяців нациської окупації завдяки героїзму та самовідданості воїнів-визволителів в жорстоких та виснажливих боях було визволено українську землю. Дорогою ціною обійшлась Перемога для українського народу. 

Саме тому в день свята чигиринці зібралися біля Обеліска Слави, аби вшанувати пам’ять полеглих за визволення української землі і зі словами вдячності низько поклонитися тим, хто пройшов весь шлях Великої Вітчизняної війни і досі живе поруч з нами.

Голова районної державної адміністрації Володимир Клименко, звертаючись до присутніх, зауважив:

- Пам’ять про всіх тих, хто ціною свого життя наблизив визволення рідної землі від фашистської навали, вічно житиме в серцях нинішніх і прийдешніх поколінь, нагадуватиме про священний обов’язок кожного з нас захищати мир. Честь і шана ветеранам нашого краю. Вони — наша жива історія. Вони зламали хребет німецькому фашизму, визволили та відбудували місто й села, за які проливали кров і втрачали своїх бойових товаришів. А сьогодні їхні онуки та правнуки захищають мир і стабільність своєї рідної Батьківщини в зоні АТО. Захоплююся мужністю і патріотизмом щирих синів України.

Голова районної ветеранської організації Віктор Ключко від імені всіх чигиринців подякував присутнім на мітингу ветеранам за їх не підвладний часу подвиг.

- Велика Вітчизняна війна і виборена в ній Перемога не відходять у забуття. Подвиг воїнів, народних ополченців, партизанів і підпільників назавжди збережеться в нашій пам’яті. Ми вдячні воїнам-визволителям за їхню мужність та героїзм в боротьбі з фашистами за свободу рідної землі. Наш великий обов’язок перед ветеранами – бути гідними їх життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі. Все менше залишається з нами тих, хто власною кров’ю кував Перемогу. І хочеться побажати: нехай ніколи не болять ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у ваших домівках, - сказав Віктор Сидорович.

Приєдналися до привітань з нагоди свята ветеран, учасник бойових дій Арсентій Казаковцев і голова Чигиринської районної організації Всеукраїнської спілки радянських офіцерів Василь Кувшинов.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Обеліска Слави учасники урочистого заходу вшанували пам’ять загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та в ході антитерористичної операції на сході країни.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Вони зламали хребет фашизму» - чигиринці вшанували героїв минулого