Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Бюлетні у сміттєвих пакетах, повторні підрахунки і некомпетентність стали результатами виборів у Чигирині
30 жовтня 2015, 11:44 Друк

Під час прийому протоколів зафіксовано порушення з боку членів дільничних комісій, зокрема це видача не тих бюлетенів для голосування, запакування бюлетенів неналежним чином, неправильний підрахунок голосів. Про це повідомляє ОПОРА.

Так, у Чигирині, в день голосування, кандидат на посаду міського голови ходив з членами дільничної виборчої комісії (ДВК) № 710769, які забезпечували голосування вдома, та агітував за себе. На такі дії було складено акт про порушення членом виборчої комісії.

Тим часом, на ДВК № 710760, що в Чигирині, виявлено бюлетені, які були запаковані в сміттєві пакети. Хоча спочатку після дня голосування бюлетені були пораховані та запаковані у відповідні конверти, а спостерігачам видано копії протоколів. Проте вже наступного дня, бюлетені розпакували та провели повторний підрахунок голосів. Опісля, запакували їх у сміттєві пакети. Станом на вчора, ці бюлетені ще не везли на ТВК. Затримку члени комісії пояснили тим, що за ними мають приїхати, і їм сказали почекати.

На іншій чигиринській дільниці № 710762, після того, як ДВК привезли протоколи на міську ТВК, було виявлено, що результати підрахунків, які зазначені на протоколах та конвертах, різняться. При повторному підрахунку, результати також виявилися різними. Крім цього, на протоколах стояли печатки, проте номер дільниці не був вказаний.

Цікаво, що у Чигиринській ТВК за порадою постійно звертаються до спостерігачів, так як самі члени комісії час від часу не знають, що робити у подібних випадках.

Джерело: ПроВсе.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
#3 Hromakey 04.11.2015 13:08
Кеш браузера почисть ;-)
 
 
#2 Медведенко О. 03.11.2015 09:55
Для адміністрації сайту.
Цивільний кодекс України
Стаття 307. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок

1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.

3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.
Якщо фото не буде вилучено, о 12.00 я подам скаргу в прокуратуру.
 
 
#1 Gaidamaka 01.11.2015 11:59
Піф і компанія влили чи мало грошей в ці вибори.
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Бюлетні у сміттєвих пакетах, повторні підрахунки і некомпетентність стали результатами виборів у Чигирині