Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Щоб не допустити поширення африканської чуми навколо села розгорнули блокпости
07 листопада 2015, 14:00 Друк

У відповідності до рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Черкаській облдержадміністрації, з метою реалізації плану з ліквідації АЧС навколо села Хутори було встановлено 4 карантинні ветеринарно-міліцейські пости, пише “Провсе“.

Три намети, а також пересувний пункт обігріву вставлено на автошляхах, які ведуть з 3 кілометрової карантинної зони.

На цих пунктах контролю, які цілковито забезпечені для проведення робіт та організації життєзабезпечення, крім фахівців державної служби з надзвичайних ситуацій на цілодобовому чергуванні знаходяться представники ветеринарної медицини, ДАІ та міліції.

Завданням фахівців на цих постах є контроль за перевезенням продукції тваринного походження без необхідних супроводжувальних документів.

Як відомо напередодні на території підсобного господарства місцевої виправної колонії, в селі Хутори, Черкаського району було виявлено збудника вірусу африканської чуми свиней.

В межах карантинних заходів вже знищено 168 свиней які знаходилися в осередку епідемії. Водночас в зоні контролю та нагляду, яка поширюється на село Хутори, фахівці ветеринарної медицини проводять облік свиней що утримуються на територіях приватних домогосподарств. Карантинними заходами також планується їхнє знищення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Щоб не допустити поширення африканської чуми навколо села розгорнули блокпости