Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Села Чигиринщини мають поквапитися із пропозиціями щоб отримати кошти з районного бюджету
07 листопада 2015, 14:00 Друк

Колегія Чигиринської райдержадміністрації відбулась 3 листопада. 

З підсумками економічного і соціального розвитку району за 9 місяців 2015 року ознайомила присутніх начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Олена Яковенко.  А детально про доходи та видатки бюджету Чигиринського району за 9 місяців 2015 року доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Володимир Федченко.

В ході обговорення даного питання голова райдержадміністрації Володимир Клименко звернувся до присутніх на колегії сільських голів з проханням визначитись із пріоритетними напрямками роботи та надати пропозиції до плану економічного та соціального розвитку району на 2016 рік, адже незабаром розпочинається планування районного бюджету на наступний рік.

- Саме від того, як швидко та конкретно прореагують сільські ради, й будуть залежати своєрідні донорські вливання до сільських бюджетів з районного, задля поліпшення життя громад. Але все ж таки основним показником благополуччя громади є забезпечення селян робочими місцями, а в деяких селах в цьому розрізі дуже «плачевні ситуації», тож над цим потрібно постійно і ретельно працювати, – зауважив Володимир Андрійович.

За інформацією Чигиринської РДА.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Села Чигиринщини мають поквапитися із пропозиціями щоб отримати кошти з районного бюджету