Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Святий Миколай «оселиться» на Чигиринщині
11 листопада 2015, 11:14 Друк

Резиденцію Святого Миколая беруться відкрити в Чигирині активісти Туристичного руху Чигиринщини на чолі з Лесею Островською. Обіцяють – у період свят від Миколая до Водохреща, туристи і жителі козацького краю матимуть нагоду долучитися до видовищного дійства! Про це інформує ГромЧе.

Створюватимуть чигиринську Резиденцію Миколая на основі кращих ідей, що вже були апробовані у столиці, де кілька років таке дійство організовує мистецький проект Folk Ukraine. Днями громадська діячка Наталія Нетовкіна організувала зустріч учасників Туристичного Руху із засновником Folk Ukraine Ігорем Добруцьким з метою обміну досвідом.

Ігор Добруцький поділився з чигиринцями секретами організації проекту та порадив, на які саме аспекти звернути увагу аби створити справжню казку.

– Є відчуття, що чигиринська Резиденція Святого Миколая стане місцем справжнього дива! – переконана Леся Островська, президент Туристичного руху Чигиринщини.

Нагадаємо, що торік Резиденція Святого Миколая працювала на свята у Черкасах. Цього ж року святого «оселять» у козацькому краї. Щоправда, де саме на Чигиринщині прийматиме відвідувачів Святий Миколай, організатори поки що тримають у секреті.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Святий Миколай «оселиться» на Чигиринщині