Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Білоруси забракували черкаську свинину через чуму
13 листопада 2015, 12:30 Друк

Свинина з Черкаської області через африканську чуму не потрапить на прилавки білоруських магазинів, інформує ПроВсе з посиланням на видання «Білоруський партизан».

«Департамент ветеринарного і продовольчого нагляду Мінсільгосппроду повідомляє, що за інформацією Міжнародного епізоотичного бюро на території Черкаської області України зареєстровані випадки захворювання сприйнятливих видів тварин африканською чумою свиней», – йдеться в повідомленні департаменту.

Там зазначається, що з 10 листопада вводяться тимчасові обмеження на ввезення на територію Білорусії з Черкаської областей живих свиней, зокрема м’яса диких кабанів, продуктів переробки, шкіряного, рогокопитної і кишкової сировини, щетини, мисливських трофеїв, отриманих від сприйнятливих видів тварин, кормів, б/у устаткування для утримання, забою і розбирання свиней, повідомляє Інтерфакс.

У відомстві вказали на необхідність прийняття «додаткових заходів контролю щодо забезпечення біологічного захисту великих свинарських комплексів, а також свинарських ферм і господарств усіх форм власності».

Раніше аналогічний заборона була введена стосовно Миколаївської, Одеської, Рівненської, Сумської, Полтавської, Київської, Чернігівської, Житомирської областей.

Економічний збиток, що наноситься АЧС, складається з прямих втрат, пов’язаних з радикальною ліквідацією хвороби та застосовуваних обмежень у міжнародній торгівлі.

Нагадаємо, у Хуторах Черкаського району було утилізовано сотні свиней. Заводити поросят людям дозволять після завершення 40-денного карантину.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Білоруси забракували черкаську свинину через чуму