Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Науковці з усієї країни досліджували історію козацького краю
16 листопада 2015, 16:50 Друк

П’ята науково-практична конференція «Чигиринщина: історія і сьогодення» відбулася 12-13 листопада в Національному історико-культурному заповіднику «Чигирин». 

На конференцію було подано 84 повідомлення від 69 учасників. У роботі заходу взяли участь наукові співробітники заповідників, музеїв, викладачі, студенти, краєзнавці із Києва, Черкас, Збаража, Переяслав-Хмельницького, Корсунь-Шевченківського, Кам'янки, Дніпропетровська, Берестечка, Запоріжжя, Ополе (Польща) та Чигирина, які представляли 16 закладів. 

Як інформує НІКЗ «Чигирин», робота конференції відбулася на такими тематичними напрямками: археологічні дослідження Чигиринщини, Чигиринщина у XVI-XXI ст.ст., історичні постаті України та Чигиринщина, актуальні питання історії та сьогодення музейництва, пам’яткоохоронної справи, краєзнавства, музейні колекції. 

Учасники та гості оглянули експозиції музею Б.Хмельницького, музею археології, Замкову гору в м.Чигирин та побували в с. Суботів, де відвідали Іллінську церкву та Замчище Хмельницьких.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Науковці з усієї країни досліджували історію козацького краю