Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Для членів Громадської ради у Чигирині влаштували навчання
19 листопада 2015, 14:03 Друк

6-7 листопада в Чигирині відбувся семінар-тренінг для громадської ради  в рамках проекту «Активні Громадські Ради: сприяння співпраці громадського суспільства з державною адміністрацією в Черкаській області», який реалізується спільно Фондом ВІКНО НА СХІД за підтримки Черкаської ОДА і Громадської Ради при Черкаській обл. раді. Про це інформує Комітет виборців України в Черкаській області.

Перед присутніми виступили експерти в темі діяльності громадських рад і місцевого самоврядування: Анна Харченко, Анатолій Рекун, Вікторія Феофілова. Спеціальним гостем на заході була Ізабелла Хрусьлінська з Фонду Міжнародної Солідарності м. Варшава (Польща).

У результаті тренінгу учасники  навчились організувати процес стратегічного планування в громаді, отримали навички залучення громадян до розвитку громади, зрозуміли як складається план туристичної привабливості. Також для учасників навчання була надана інформація щодо особливостей написання проектів для фінансування та проведені практичні заняття з психологічної роботи в колективі. 

Крім того Вікторія Феофілова, член ГР при Черкаській ОДА і керівник  КМГО «Молода Черкащина», презентувала доповідь про поїздку в Польщу в у складі експертної групи та польський досвід співпраці влади та громадськості. Експерт розказала про діяльність громадських організацій в Польщі та механізм виділення грошей на проекти громадських рад шляхом голосування місцевих жителів. Виявилося що в 270 тисячному місті Білосток такому як діє майже 1000 громадських організацій 700 з яких активні.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Для членів Громадської ради у Чигирині влаштували навчання