Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Жителька Трушівців відсвяткувала 100-літній ювілей
20 листопада 2015, 18:44 Друк

100-річчя - таку поважну дату 17 листопада відсвяткувала Вдовенко Катерина Яківна, жителька с. Трушівці.

Щоб привітати ювілярку, до її оселі завітали голова райдержадміністрації Володимир Клименко, голова районної ради Валентина Слупська, сільський голова Анатолій Вовкогон, голова районної ветеранської організації Віктор Ключко, а також головний лісничий ДП «Чигиринське лісове господарство» Сергій Перов, адже останні 12 років своєї трудової діяльності Катерина Яківна присвятила саме розвитку лісового господарства району.

Володимир Андрійович звернувся до ювілярки зі щирими словами вітання: «Довгожителі – це жива історія нашого краю, вклоняємось Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Радіємо, що переживши багато бурхливих подій, Ви стали свідком народження Незалежної Української держави. Сердечно вдячні Вам за Вашу невтомну працю, життєву стійкість та мудрість. Бажаємо міцного здоров'я, щастя, радості, благополуччя та ще довгих років життя в такому ж оптимістичному настрої».

Коли позаду 100 років життя, важко описати його одним словом, бо воно – як книжка, яку гортати б і гортати, читати б і читати. Вона – одна із тих, кому Господь подарував цілу вічність. І найбільший секрет її довголіття у доброму серці, яке навіть через сотню літ не змогло зрозуміти, що таке злість і ненависть, бо за такий, некороткий відрізок часу, день за днем не втомлювалося любити. Любити життя…


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Жителька Трушівців відсвяткувала 100-літній ювілей